Voorbeeldzinnen.nu

Voorbeeldzinnen voor planetoïden

Hier vind je een groot assortiment aan voorbeeldzinnen voor het woord planetoïden, oftewel zinnen die je kunnen helpen om planetoïden in een zin te gebruiken. Leren hoe je een woord in een zin moet gebruiken, kan erg nuttig zijn, bijvoorbeeld als het gaat om het leren gebruiken van het woord in een zin, in welke context het woord kan worden gebruikt en om de ware betekenis van het woord te leren "planetoïden". Daarnaast laten we ook zien hoe verschillende verbuigingen van planetoïden kunnen worden gebruikt, de verbuigingen waar we ook voorbeeldzinnen voor hebben zijn: planetoïdengordel en planetoïdenjager. Als u op de verbuiging van planetoïden klikt waarin u geïnteresseerd bent, komt u bij de lijst met voorbeeldzinnen voor die specifieke vorm.

Planetoïden in een zin

Hieronder vind je verschillende zinnen die illustreren hoe je het woord planetoïden in een zin gebruikt.


  1. Dit is een lijst van planetoïden 5301-5400.


  2. Dit is een lijst van planetoïden 1301-1400.


  3. Dit is een lijst van planetoïden 5501-5600.


  4. Dit is een lijst van planetoïden 7001-7100.


  5. Dit is een lijst van planetoïden 9201-9300.


  6. Dit is een lijst van planetoïden 33601-33700.


  7. Dit is een lijst van planetoïden 25201-25300.


  8. Dit is een lijst van planetoïden 21401-21500.


  9. Dit is een lijst van planetoïden 16701-16800.


  10. Dit is een lijst van planetoïden 40601-40700.


  11. Dit is een lijst van planetoïden 10301-10400.


  12. Dit is een lijst van planetoïden 50601-50700.


  13. Dit is een lijst van planetoïden 24801-24900.


  14. Dit is een lijst van planetoïden 46301-46400.


  15. Dit is een lijst van planetoïden 69501-69600.


  16. Dit is een lijst van planetoïden 48701-48800.


  17. Dit is een lijst van planetoïden 30201-30300.


  18. Dit is een lijst van planetoïden 52901-53000.


  19. Dit is een lijst van planetoïden 49201-49300.


  20. Dit is een lijst van planetoïden 22301-22400.


  21. Dit is een lijst van planetoïden 94901-95000.


  22. Dit is een lijst van planetoïden 37901-38000.


  23. Dit is een lijst van planetoïden 50501-50600.


  24. Dit is een lijst van planetoïden 31901-32000.


  25. Dit is een lijst van planetoïden 51701-51800.


  26. Goldschmidt ontdekte in totaal 14 planetoïden.


  27. Voor de volledige lijst zie de lijst van planetoïden.


  28. Het aantal planetoïden in het zonnestelsel is niet constant:.


  29. Pogson ontdekte tussen 1856 en 1885 in totaal acht planetoïden.


  30. Het aantal planetoïden neemt sterk af naarmate ze groter worden.


  31. Lutetia vertoont eigenschappen van zowel C- als M-type planetoïden.


  32. Watson ontdekte in totaal 22 nieuwe planetoïden tussen 1863 en 1877.


  33. Daarom wordt een inventaris gemaakt van zo veel mogelijk planetoïden.


  34. Belgische planetoïden · Nederlandse planetoïden · Ongenummerde planetoïden.


  35. Bij planetoïden is deze kracht meestal veel te gering om invloed te hebben.


  36. Polyhymnia wordt door spectraalanalyse ingedeeld bij de S-type planetoïden.


  37. Dat wijst erop dat planetoïden eerder hopen gruis dan massieve lichamen zijn.


  38. Aangenomen wordt dat het door Mars' zwaartekracht ingevangen planetoïden zijn.


  39. Hier komen veel dwergplaneten, planetoïden en andere kleine hemellichamen voor.


  40. Schattingen van de afmetingen van planetoïden zijn daardoor vaak nogal onzeker.


  41. Het schip schiet de ruimte in en stuurt verscheidene planetoïden richting aarde.


  42. Andere planetoïden kunnen ingevangen zijn tijdens het passeren van het zonnestelsel.


  43. Mogelijk zijn deze twee manen door de zwaartekracht van Mars ingevangen planetoïden.


  44. Gemiddeld zijn planetoïden in banen dicht bij de Zon lichter dan planetoïden verder weg.


  45. Goldschmidt zou in totaal veertien planetoïden ontdekken, waarvan Lutetia de eerste was.


  46. Veel planetoïden kaatsen echter te weinig licht terug en worden zeer laat of niet ontdekt.


  47. Men ontdekte echter niet één planeet tussen Mars en Jupiter, maar verschillende planetoïden.


  48. Voor planetoïden geldt een ander schema, zie hiervoor het artikel naamgeving van planetoïden.


  49. De bekende planetoïden zijn van samenstelling ijsachtig, steenachtig, of ijzer- en nikkelhoudend.


  50. Chacornac had eerder planetoïde (25) Phocaea ontdekt en zou nog vier andere planetoïden ontdekken.


Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_5301-5400, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_1301-1400, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_5501-5600, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_7001-7100, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_9201-9300, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_33601-33700, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_25201-25300, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_21401-21500, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_16701-16800, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_40601-40700, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_10301-10400, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_50601-50700, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_24801-24900, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_46301-46400, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_69501-69600, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_48701-48800, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_30201-30300, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_52901-53000, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_49201-49300, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_22301-22400, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_94901-95000, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_37901-38000, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_50501-50600, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_31901-32000, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_51701-51800, https://nl.wikipedia.org/wiki/Alexandra_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Planetoïde, https://nl.wikipedia.org/wiki/Sylvia_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Lutetia_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Hermione_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_planetoïden_113001-114000, https://nl.wikipedia.org/wiki/Polyhymnia_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Mars_(planeet), https://nl.wikipedia.org/wiki/2014_UZ224, https://nl.wikipedia.org/wiki/Ice_Age:_Collision_Course, https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_betekenissen_van_namen_van_hemellichamen

Planetoïdengordel in een zin

Planetoïdengordel is een verbuigingsvorm van planetoïden, hieronder vind je voorbeeldzinnen voor planetoïdengordel.


  1. Dit is waarschijnlijk het gevolg van de relatief frequente onderlinge botsingen in de planetoïdengordel.


  2. Ze hoort bij de Cybelegroep, een groep planetoïden in banen in het buitenste deel van de planetoïdengordel.


  3. Verreweg de meeste daarvan hebben banen tussen de planeten Mars en Jupiter, in de zogenaamde planetoïdengordel.


  4. In 2017 werd door de Internationale Astronomische Unie een kleine planeet in de planetoïdengordel naar haar vernoemd.


  5. Een ander verschil is de dichtheid van de puinring, die zo'n 25 keer dichter is dan de planetoïdengordel in het Zonnestelsel.


  6. Aanvankelijk kende men alleen de planetoïden van de planetoïdengordel tussen Mars en Jupiter, waar men een planeet verwachtte.


  7. De planetoïde heeft een diameter van circa 6 km en draait in de planetoïdengordel tussen de planeten Mars en Jupiter om de zon.


  8. Planetoïden met de afmetingen van Phobos en Deimos zijn buiten de planetoïdengordel echter vrij zeldzaam, en dubbele planetoïden al helemaal.


  9. Een verschil met het Zonnestelsel is dat de afstand van puinring tot de ster kleiner is dan de afstand tussen de planetoïdengordel (tussen de banen van Mars en Jupiter) en de Zon.


Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Planetoïde, https://nl.wikipedia.org/wiki/Hermione_(planetoïde), https://nl.wikipedia.org/wiki/Henrietta_Lacks, https://nl.wikipedia.org/wiki/HD_69830, https://nl.wikipedia.org/wiki/(11244)_Andrékuipers, https://nl.wikipedia.org/wiki/Mars_(planeet)

Planetoïdenjager in een zin

Planetoïdenjager is een verbuigingsvorm van planetoïden, hieronder vind je voorbeeldzinnen voor planetoïdenjager.


  1. Zijn eerzucht en na-ijver brachten hem in conflict met verschillende collega's, waaronder James Craig Watson, een jongere planetoïdenjager, en Charles A.


Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Christian_Heinrich_Friedrich_Peters

Vorige en volgende woord in de database

‹‹ planetoïde planiceps ››

Algemene informatie over "planetoïden" voorbeeldzinnen

De voorbeeldzinnen voor het woord planetoïden die we op deze website presenteren, komen uit verschillende officiële bronnen. Een van onze bronnen zijn bijvoorbeeld artikelen op Wikipedia die zijn geclassificeerd als ten minste goede artikelen. Maar we gebruiken ook nieuwsartikelen, boeken en andere algemene teksten om voorbeeldzinnen te verzamelen over hoe het woord "planetoïden" in een zin kan worden gebruikt. Rechts van elke zin vindt u een link-uit-pijl die u naar de bron van de zin stuurt, waar u toegang hebt tot de volledige tekst en context voor de gepresenteerde voorbeeldzin. Dit kan handig zijn omdat sommige woorden soms moeilijk te begrijpen zijn met alleen een zin voor de context, terwijl het volledige artikel of de volledige tekst u kan helpen inzicht te krijgen in het gebruik van het woord "planetoïden".